You are currently viewing قویترین قهوه دنیا
قویترین قهوه دنیا

قویترین قهوه دنیا

قوی‌ترین قهوه دنیا چیست؟ نوشیدنی قهوه مشهور به افزایش انرژی و رفع خستگی و بیخابی است. بسیاری از افراد از یک فنجان قهوه داغ برای افزایش هوشیاری و تمرکز بهره می‌برند.
انواع مختلفی از قهوه مانند قهوه عربی، ترک …در بازار به فروش می‌رسند که هرکدام نقاط قوت خود را دارند. از طرفی تنوع نوع آماده‌سازی قهوه بسیار بالا بوده و در هر گوشه‌ی از جهان این نوشیدنی پرطرفدار را به روش‌های مختلف آماده نوشیدن می‌کنند.

اما امروز می‌خواهم قوی‌ترین و درعین‌حال خطرناک‌ترین قهوه دنیا را به شما معرفی کنم. قهوه‌ای که ازنظر قدرت هیچ نمونه مشابهی نداشته و در بدن انسان همانند یک بمب انرژی منفجر می‌شود. قهوه‌ای که آداب مصرف مخصوص به خود را داشته و استفاده از آن نیاز به آموزش دارد.
در این مطلب از سایت سیب و عسل قوی‌ترین قهوه دنیا را معرفی خواهیم کرد…


معرفی قوی‌ترین قهوه دنیا

در یک روز سرد پاییزی در خیابان قدم می‌زدم که به شکل اتفاقی از کنار یک کافی‌شاپ گذر کردم. بوی ملایم قهوه مشام را نوازش می‌کرد و مرا همانند یک آهن‌ربا به سوی خوش جذب کرد.پس به سراغ خرید قهوه آماده رفتم.
وارد کافی‌شاپ شدم و نام چند نوع قهوه را به زبان آوردم و از صاحب کافی‌شاپ خاستم تا یکی از این قهوه‌ها را برای من آماده کند.

اما در کمال تعجب هیچ‌یک از قهوه‌های ذکرشده را موجود نداشت. با خود گفتم کافی‌شاپی که این قهوه‌های مشهور را نداشته باشد، حتماً کافی‌شاپ خوبی نیست.
قصد خروج از کافی‌شاپ را داشتم که باریستا (مافی من) مرا را صدا زد و گفت که می‌خواهد قهوه‌ای بسیار بهتر و قوی‌تر از نام هایی که گفته بودم را برای من آماده کند.
من خود را کارشناس شناخت قهوه می‌دانستم و فکر می‌کردم هر نوع قهوه‌ای را تست کردم. باحالت تمسخر و تعجب به باریستا که در چهره‌ی او لبخندی همراه با اطمینان دیده می‌شد نگاه کردم.

با تردید و بی‌میلی درخواست او را قبول کرده و یک شات کوچک از آن قهوه را دریافت کرده و در یک‌چشم به هم زدن نوشیدم.

قویترین قهوه دنیا
قویترین قهوه دنیا

طعمی خاص با قویترین قهوه دنیا

در ابتدا مزه‌ای همانند هات چاکلت را داشت. اما بعد از چند ثانیه ته‌مزه قهوه را در دهان خود احساس کردم. با اعتمادبه‌نفس بالا به کافی من گفتم …
همین بود!!! من از شما قهوه خاستم. اما شما ترکیبی از شکلات و قهوه را به من دادید!!!
باریستا با همان لبخند به من گفت: امشب که به خانه می‌روی حتماً دو لیوان شیر گرم بنوش و بدان که تا دو روز از خواب خبری نیست.

خندیدن من به او

قهقهه‌ای بلند زدم و باحالت تمسخر خداحافظی کرده و از کافی‌شاپ خارج شدم. در مکالمات درونی خود آن شخص را مسخره می‌کردم و با خود می‌گفتم (من هر نوع قهوه‌ای را امتحان کردم و استاد شناخت در انواع قهوه هستم. این شخص با خود چه فکری کرده است!!!!!!)

قویترین قهوه دنیا
قویترین قهوه دنیا

اثرات قویترین قهوه دنیا بر بدن


بعد از گذشت 10 دقیقه تغییراتی را در بدن خود احساس کردم. تمرکز من بیشتر شده بود و خستگی حاصل از یک روز کاری پرمشغله هم به‌کلی از بین رفته بود.
وقتی‌که به درب خانه رسیدم خیلی شاد و پرانرژی بودم. به شکلی که همسرم از رفتارهای پرهیجان و انرژی بالای من تعجب کرده بود.
وقت خوردم شام بود و من در کنار همسر و فرزندم مشغول خوردن غذا شدم. اما لقمه‌های غذا به‌سختی از گلوی من پایین می‌رفت. در ابتدا با خود فکر کردم که همسرم غذا را بد درست کرده است.


اما بعد از چند لقمه متوجه شدم که آب دهانی برای من باقی نمانده و دهانم همانند کویر لوت خشک شده است. آنجا بود که خطر را احساس کرده و در مورد صحبت‌های کافی من جدی‌تر فکر کردم.


با این وضعیت نمی‌توانستم غذا بخورم. پس به سراغ توصیه باریستا رفته و دو لیوان شیر گرم و چند خرما را جایگزین وعده غذایی شام کردم. احساس گرمی زیادی می‌کردم.
انگار در بدنم کوره‌ای روشن کرده بودند. به جلوی آیینه رفتم و دیدم که رگ‌های پیشانی من برجسته شده و احساس می‌کردم که ضربان قلبم هرلحظه بیشتر می‌شود.
زمان خواب شد و من به رخت خواب رفتم. اما خبری از خواب نبود. به روش‌های مختلف تلاش کردم که به خواب بروم. اما هیچ‌کدام اثری نداشت.


آن شب حتی یک‌لحظه هم به خواب نرفتم و به‌قدری انفجار انرژی را در بدن خود احساس می‌کردم که هرلحظه می‌خاستم از رختخواب کنده‌شده و شروع به دویدن کنم. این حس به‌قدری مرا آزار می‌داد که با خود آرزوی مرگ می‌کردم.
همان‌طور که کافی من گفته بود شب دوم هم نتوانستم به خواب بروم. به‌طوری‌که در محیط کار قادر به تمرکز نبوده و همکارانم از تغییر رفتار من متعجب شده بودند.

قویترین قهوه دنیا
قویترین قهوه دنیا

خندین او به من


بعد از گزشت 3 روز عذاب‌آور دوباره به سراغ آن شخص رفتم و پرسیدم (این دیگه چی بود بهم دادی؟!!؟) این بار او بود که قهقهه‌ای از ته دل تحویل من داد و گفت تو قوی‌ترین قهوه دنیا را نوشیدی.
نام این قهوه دد ویش (آرزوی مرگ) است. من هم با او شروع به خندیدن کردم و دیگر به سراغ این قهوه که با نوشیدن آن آرزوی مرگ کردم نرفتم.


سخن پایانی:


در پایان کلام خود توصیه می‌کنم که اگر تعطیلات آخر هفته در پیش روی شما نیست و قرار است که فردا به سرکار بروید، به‌هیچ‌عنوان از این نوع قهوه استفاده نکنید.
از طرفی مصرف این قهوه برای افراد مبتلابه بیماری‌های قلب و عصبی بسیار خطرناک است.
نمونه مشابه این قهوه به نامه فرشته مرگ هم در بازار است که به فروش می‌رسد و می‌توان گفت که تقریباً در سطح قدرت و کیفیت قهوه دد ویش است.
در صورت عدم موجودی قهوه دد ویش، از قهوه فرشته مرگ می‌توان به‌عنوان جایگزینی مناسب استفاده کرد.


لینکهای منبع:
https://siboasal.com/product-category/honey/
https://eksirshop.ir/what-is-the-strongest-coffee-in-the-world/
https://eksiryab.ir/

5 1 vote
به این مطلب امتیاز بدهید
عضویت
اطلاع رسانی
0 نظر خود را بنویسید
Inline Feedbacks
View all comments