You are currently viewing عسل موم دار نخرید
عسل با موم

عسل موم دار نخرید

عسل موم دار : سلامت نیوز:مدیرعامل اتحادیه زنبورداران کشور با اعلام این مطلب گفت: کمیته ای متشکل از اداره استاندارد، انجمن علمی زنبور عسل، اتحادیه زنبورعسل و بخش زنبور عسل به دنبال استانداردسازی عسل تولیدی در کشور است.
عفت رئیسی سرحدی با اشاره به این موضوع که عسل را به صورت موم دار خریداری نکنید، افزود: اولویت عسل هایی که در سطح شهر به صورت موم دار به فروش می رسد، دارای مومی با درصدی از پارافین هستند که برای سلامت افراد زیان آور است. وی خاطرنشان کرد: زنبورعسل برای تولید هر گرم موم، شش گرم عسل مصرف می کنند. لذا تولیدکنندگان حقیقی عسل نیز معمولاً حاضر به فروش عسل با موم نیستند و از موم تولیدشده دوباره برای تولید عسل استفاده می کنند.
رئیسی سرحدی ادامه داد: موم مصنوعی در کارگاه های موم سازی با ترکیب پارافین و موم طبیعی تولید می شود.

عسل موم دار

وی ادعا کرد: برندهای مختلفی از عسل های تقلبی در فروشگاه های زنجیره ای و میادین مشاهده می شوند که دارای درصدی از عسل طبیعی و شکر غلیظ  شده هستند.
مدیرعامل اتحادیه زنبورداران کشور یادآور شد: فروشگاه های زنجیره ای به دنبال کالاهایی هستند که بیشترین سود را برای آنها داشته باشد و عسل های تقلبی را با سود 30 تا 40 درصد به فروش می رسانند.
رئیسی سرحدی با بیان اینکه قیمت تمام شده هر کیلوگرم عسل طبیعی  الی  هزار تومان است، تأکید کرد: با اختصاص مراکزی برای عرضه عسل طبیعی می توان عسل طبیعی را به دست مصرف کننده رساند و تولیدکننده نیز محصول خود را به قیمت مناسبی به فروش می رساند.

درباره عسل وحشی چه می دانید ؟ این مطلب را بخوانید عسل وحشی

 

عسل طبیعی هزارگیاه 1کیلویی97

برای خرید عسل طبیعی اینجا کلیک کنید 

 

0 0 votes
به این مطلب امتیاز بدهید
عضویت
اطلاع رسانی
0 نظر خود را بنویسید
Inline Feedbacks
View all comments