سوپ عسل و لیمو

برای تهیه عصاره، به ساقه های لمون گراس با پشت چاقو ضربه بزنید تا فیبرشان از هم باز شود. آن ها را گره بزنید تا در قابلمه جای بگیرند. کرفس، هویج ها و پیاز را درشت خرد کنید. تمامی مواد مورد نیاز عصاره، شامل مرغ، را در یک دیگ بزرگ قرار داده، بجوشانید، سپس به مدت یک ساعت و نیم آن را آرام بپزید.
بعد از گذشت حدود یک ساعت که عصاره خنک شد، ران های مرغ را جدا کرده و بقیه مرغ را از صافی رد کنید. عصاره را حدود یک ساعت ونیم در فریزر قرار دهید. چربی در بالای عصاره مرغ منجمد می شود. تا حد امکان چربی اش را جدا کنید.
برای آماده کردن سوپ، آب لیمو ها را بگیرید. عسل و آبلیمو را در ظرفی بریزید و بر روی حرارت ملایم قرار دهید تا گرم شود. یک لیتر از عصاره مرغ را به عسل و لیمو اضافه کرده تا گرم شود اما نجوشد.
می توانید این سوپ را به همین صورت و یا با اضافه کردن گوشت ران مرغ میل کنید.
هر کدام از کاسه هایی که در آن سوپ می ریزید را با پیازچه رشته شده تزیین نمایید.
مناسب برای: ۵
مواد لازم:
مواد لازم برای تهیه ۲ لیتر آب مرغ :
یک عدد مرغ
۲ عدد هویج بزرگ
یک عدد پیاز طلایی
۲ عدد برگ بو
½ مغز کرفس
½ غده سیر
۲ عدد ساقه لمون گراس
۴ لیتر آب
½ قاشق غذاخوری نمک
مواد لازم برای تهیه سوپ :
۶ عدد لیمو سنگی
۲۵۰ گرم عسل
مواد لازم برای تزیین :
پیازچه به مقدار لازم
چه چیزی بخرید:
مرغ, لیمو سنگی, پیازچه
خلاصه ای در باره این رسپی:
برای داشتن سوپی ساده و لذیذ مثل سوپ عسل و لیمو، یک عدد مرغ، مقداری هویج، پیاز، کرفس، ساقه لمون گراس، لیمو و البته عسل ضروریست.

برای تهیه عصاره، به ساقه های لمون گراس با پشت چاقو ضربه بزنید تا فیبرشان از هم باز شود. آن ها را گره بزنید تا در قابلمه جای بگیرند. کرفس، هویج ها و پیاز را درشت خرد کنید. تمامی مواد مورد نیاز عصاره، شامل مرغ، را در یک دیگ بزرگ قرار داده، بجوشانید، سپس به مدت یک ساعت و نیم آن را آرام بپزید.بعد از گذشت حدود یک ساعت که عصاره خنک شد، ران های مرغ را جدا کرده و بقیه مرغ را از صافی رد کنید. عصاره را حدود یک ساعت ونیم در فریزر قرار دهید. چربی در بالای عصاره مرغ منجمد می شود. تا حد امکان چربی اش را جدا کنید.برای آماده کردن سوپ، آب لیمو ها را بگیرید. عسل و آبلیمو را در ظرفی بریزید و بر روی حرارت ملایم قرار دهید تا گرم شود. یک لیتر از عصاره مرغ را به عسل و لیمو اضافه کرده تا گرم شود اما نجوشد.می توانید این سوپ را به همین صورت و یا با اضافه کردن گوشت ران مرغ میل کنید.هر کدام از کاسه هایی که در آن سوپ می ریزید را با پیازچه رشته شده تزیین نمایید.مناسب برای: ۵مواد لازم: مواد لازم برای تهیه ۲ لیتر آب مرغ :یک عدد مرغ۲ عدد هویج بزرگیک عدد پیاز طلایی۲ عدد برگ بو½ مغز کرفس½ غده سیر۲ عدد ساقه لمون گراس۴ لیتر آب½ قاشق غذاخوری نمکمواد لازم برای تهیه سوپ :۶ عدد لیمو سنگی۲۵۰ گرم عسلمواد لازم برای تزیین :پیازچه به مقدار لازمچه چیزی بخرید: مرغ, لیمو سنگی, پیازچهخلاصه ای در باره این رسپی: برای داشتن سوپی ساده و لذیذ مثل سوپ عسل و لیمو، یک عدد مرغ، مقداری هویج، پیاز، کرفس، ساقه لمون گراس، لیمو و البته عسل ضروریست.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code